Sandman. Tom 5 - Zabawa w ciebie (Okładka twarda)

Sandman. Tom 5 - Zabawa w ciebie

Sandman. Tom 5 - Zabawa w ciebie (Okładka twarda)

Oferta specjalna -23%

Piąty tom serii uznanej za jedną z najważniejszych w historii światowego komiksu, która opowiada o Władcy Snów, Sandmanie.

W tomie znalazły się dwa wydane w miękkiej oprawie w 2004 roku albumy Zabawa w ciebie, części 1 i 2.

Piękność z Nowego Jorku o imieniu Barbie okazuje się być zaginioną księżniczką jednej z sennych krain. Jej podwładni proszą ją o pomoc w walce z tajemniczym wrogiem – Kukułką. Barbie rusza w pełną niebezpieczeństw podróż do Krainy snu. A w realnym świecie pomaga jej grupa niezwykłych przyjaciół: drag queen, para punkowych lesbijek oraz kilkusetletnia wiedźma.

Cykl Sandman to mroczna, przepełniona horrorem historia ludzkich kontaktów z Sandmanem, Władcą Snów, nieziemską istotą, która wprawdzie nie jest bogiem, ale posiada władzę, o jakiej inni bogowie mogą tylko marzyć – rządzi ludzkimi snami i pragnieniami... A jest to potężna władza, gdyż sny często kierują naszym życiem... a czasem nawet je zastępują.

Liczne nawiązania kulturowe i religioznawcze zawarte w komiksie spowodowały, że Sandman został uznany przez krytykę za dzieło wybitne. Zebrał wiele nagród, m.in. Will Eisner Comic Industry Award, Harrey Award oraz World Fantasy Award, nagrodę zarezerwowaną dla literatury, którą po raz pierwszy w historii otrzymał komiks.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Sandman. Tom 5 - Zabawa w ciebie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.