Samotna (MP3)

Samotna
Mroczny, niepokojący thriller, który przyprawia o solidne dreszcze.

Sama w matni kłamstw. Sama w gąszczu oskarżeń. Sama wśród koszmarnych wspomnień. Świetny, trzymający w napięciu thriller psychologiczny słuchany w wersji audiobooka, w bardzo dobrym wykonaniu Marty Grzywacz. Sama wobec wroga – wpływowego i bezwzględnego. - prześladowcy, który już raz ją skrzywdził przed laty. Czy da radę mu sie przeciwstawić tym razem? W obliczu nadchodzącego koszmaru Catherine Gagnon zdana jest tylko na siebie…

Tym razem mistrzyni thrillera przedstawia słuchaczom historię kobiety, która przezywa wraz ze swoim dzieckiem koszmar. Jej mąż uwięził ją i próbuje zastrzelić. Teraz jej życie zależy od snajpera. Oficer policji stanowej Massachusetts Bobby Dodge ma tylko chwilę, aby zdecydować o dalszym losie kobiety i jej dziecka. Co więcej, to nie pierwszy taki przypadek w życiu Catherine Gagnon. Wiele lat wcześniej była więziona przez szaleńca, który przetrzymywał ją jako seksualną niewolnicę.

Przejmująca, niezwykle sugestywna historia, która mrozi krew w żyłach i trzyma w napięciu. To zdecydowanie pozycja dla słuchaczy o mocnych nerwach. Bohaterka stanie przed niezwykłymi wyborami, ale decydujący w tej powieści jest przede wszystkim czas. To nie są sytuacje, w których można przemyśleć na spokojnie argumenty za i przeciw. I w tym wyborze Catherine Gagnon jest osamotniona, bo od niej samej zależy teraz życie jej i jej własnego dziecka. A strach w połączeniu ze wspomnieniami może być bardzo paraliżujący.

„Samotną”, podobnie jak inne książki Lisy Gardner w wersji audio czyta Marta Grzywacz.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Samotna" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.