SAINT CECILIA (EP) (Płyta winylowa)

SAINT CECILIA (EP)

SAINT CECILIA (EP) (Płyta winylowa)

Foo Fighters

Oferta specjalna -14%

Foo Fighters

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • uwielbiasz Foo Fighters i ostatni album "Sonic Highways"
 • Św. Cecylia jest patronką zespołów wokalno-instrumentalnych
 • ta płyta to gratka dla każdego fana zespołu i winyli

 • “Saint Cecilia EP” to podziękowanie dla fanów Foo Fighters za wsparcie i fantastyczną reakcję na ostatni studyjny album zespołu – ‘Sonic Highways’.

  5 Nowych utworów powstało podczas krótkiego urlopu, jaki FF wzięli w październiku 2015 r. podczas trasy promującej wspomniany krążek. Wszystko wydarzyło się w Austin w Teksasie (stanie, w którym powstała też rewolucyjna koncepcja ‘Sonic Highways’) w hotelu Saint Cecilia (przy okazji: Św. Cecylia jest patronką zespołów wokalno-instrumentalnych!). Mimo, że Dave Grohl i spółka mogli nagrywać nowe dźwięki w znajdującym się nieopodal profesjonalnym studio, zdecydowali się przenieść proces twórczy do pokoi hotelowych, baru i hotelowej kuchni, aby uchwycić spontaniczność i ducha nowego materiału. Na nagrania zaprosili przyjaciół, znajomych i… sąsiadów, którzy tylko dzięki temu nie zgłosili zakłócania ciszy nocnej. Jak zwykle w przypadku Foo Fighters, wyszedł z tego kawał dobrej muzyki.

  „Saint Cecila EP” udostępniona została najpierw w wersji cyfrowej, a winylowa EP-ka jest jedyną ukazującą się wersją fizyczną tego materiału.
 • 1A. Saint Cecilia

  2A. Sean

   

  1B. Savior Breath

  2B. Iron Rooster

  3B. The Neverending Sigh

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"SAINT CECILIA (EP)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.