Saga rodu Porsche (ebook) (do pobrania)

Saga rodu Porsche (ebook)

Saga rodu Porsche (ebook) (do pobrania)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poznasz historię rodu Porsche
  • książka doskonale obala mity i przedstawia nieznane fakty
  • lubisz książki biograficzne
Kup na prezent
  • WATERMARK

Długoletni redaktor naczelny magazynu „Der Spiegel” i autor bestsellerów, Stefan Aust, oraz dziennikarz i ekspert Porsche, Thomas Ammann, zgłębiają mit marki Porsche.

 

Fascynująca historia samochodowego klanu, a jednocześnie reprezentatywny wycinek historii gospodarki. Porsche od lat fascynuje wielbicieli samochodów w Niemczech i na całym świecie. Lecz co kryje się pod blaszaną karoserią o niepowtarzalnych kształtach? Porsche jest najzyskowniejszą firmą motoryzacyjną świata, od trzech pokoleń nierozerwalnie związaną z dziejami pewnej rodziny. Gdy za pomocą zgromadzonego miliardowego majątku podjęto próbę przejęcia koncernu Volkswagena, między dwoma gałęziami rodu – rodzinami Porsche i Piëch, doszło do walki o władzę.

 

Niniejsza książka zgłębia fenomen marki Porsche. Opisuje nieprzerwaną fascynację, jaką technologia i design wywierają na milionach ludzi. Opowiada o bogatej we wzloty i upadki dziejach firmy Porsche, które są odzwierciedleniem współczesnej historii Niemiec – od współpracy z Hitlerem po skandale obyczajowe i malwersacje.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Saga rodu Porsche (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.