Sad Strasznego Mariana (MP3)

Sad Strasznego Mariana
Grupa Zdobywców Gwiazd, czyli czwórka przyjaciół: Ania, Marta, Adam i Henio planują zakraść się do Sadu Strasznego Mariana by podjeść nieco owoców.

Bajka należy do kolekcji Bajek Kapitalnych - kompendium wiedzy młodego człowieka o podstawach ekonomii. Bajki kapitalne tłumaczą dzieciom podstawowe zagadnienia ekonomiczne, takie jak: pieniądz, wartość, przedsiębiorczość, oszczędzanie, inwestowanie itp. W nauce rozsądnego gospodarowania środkami pomogą najmłodszym bajkowi przedsiębiorcy.

Ich historie zostaną nagrane przez znane i lubiane osobowości telewizyjne oraz radiowe, m.in.: Dorotę Zawadzką, Danutę Stenkę, Annę Ibisz, Beatę Pawlikowską, Martę Kileczyk, Paulinę Holtz, Jana Komasę, Kingę Burzyńską oraz Rafała Bryndala.

Całkowity dochód ze sprzedaży tytułów zostanie przekazany na cele charytatywne „Sad Strasznego Mariana” to opowieść z cyklu, w którym dzieci mogą się zapoznać z podstawowymi pojęciami ekonomicznymi i prawami rządzącymi rynkiem.

Tym razem poznamy czwórkę młodych przyjaciół: Anię, Martę, Adama i Henia, którzy postanowili zakraść się do sadu. Chcieliby zjeść owoce, które rosną na tamtejszych drzewach. Sad nie należy jednak ani do nich, ani do nikogo z ich bliskich i nie mają pozwolenia, aby tam myszkować. To sad starego Mariana.

Jak skończy się ta historia? I co właściwie oznacza takie poruszanie się po cudzym terenie bez jego pozwolenia?

Posłuchajcie nagrania w interpretacji Doroty Zawadzkiej, znakomitej lekcji nie tylko dla najmłodszych słuchaczy, ale również dla wszystkich tych, którzy chcieliby ze swoimi dziećmi porozmawiać o pieniądzach i kwestiach związanych z własnością.

Polecamy również inne Bajki Kapitalne, które zostały przygotowane przez ekspertów w dziedziny ekonomii, a czytają je znane i lubiane postaci.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Sad Strasznego Mariana" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.