Rzepka (MP3)

Rzepka
Połączenie kunsztu operowania słowem i dynamiki akcji zamknięte w liryczną historyjką z zabawną puentą.

Jeden z najpopularniejszych wierszy w historii polskiej literatury dla dzieci. „Rzepka” Tuwima ukazała się właśnie w znakomitej interpretacji Antoniego Rota.

To jeden z elementów serii nagrań, w której zebrano najwspanialsze, pełne humoru i dynamiki utwory Juliana Tuwima. W przypadku „Rzepki” niezwykle ważne jest tempo czytania i umiejętność modulowania głosu. Interpretacja Antoniego Rota to gwarancja profesjonalizmu.

Wesołe opowiadanie o zmaganiach całej rodziny i kilku akurat przechodzących znajomych z rzepką rosnącą w ogrodzie to jedna z najzabawniejszych rymowanek tego autora, który od lat należy do grona ulubionych twórców i każdy Polak, duży i mały, z pewnością zna przynajmniej kilka jego wierszy.

Poezja Tuwima to synonim dobrej zabawy, a teraz, dzięki wydanym przez Promatek wierszykom w wersji audio możemy ułożyć ranking swoich ulubionych utworów i odtwarzać je zawsze, gdy przyjdzie nam na to ochota.

Jak skończyła się historia wyrywania rzepki? Posłuchajmy, żeby sobie przypomnieć. A dzieci, które jeszcze nie znają tej opowieści, z pewnością polubią ten i inne audiobooki Promatka.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Rzepka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.