Rybki z Ferajny (DVD)

Rybki z Ferajny

Rybki z Ferajny (DVD)

Dodatek

Rzut oka na najpopularniejszych bohaterów świata i ich legendarnych twórców• Pierwsze spojrzenie na najbardziej wypasioną technikę w świecie filmu, w tym na materiał „Jak zbudować króliczka”• Wyrywające z butów gry: Anti-Pesto SWAT Team, Victor Quartermaine – przewodnik po luzie i stylu z Lady Tottington• Zabawy plasteliną, wydruki i inne takie tam.
Rybki z ferajny to nowy, komediowy hit twórców Shreka!

Oskar, podrzędny skrobacz języków w myjni wielorybów nieoczekiwanie zmienia się w wielkiego bohatera rafy koralowej dzięki małemu, niewinnemu kłamstewku. Aby utrzymać je w tajemnicy Oscar musi zaprzyjaźnić się z rekinem wegetarianinem – Lennym. Kiedy kłamstwo mimo wszystko wychodzi na jaw, na pomoc Oscarowi w walce z najgroźniejszą rybą w mieście – Donem Lino spieszą Lenny oraz zawsze lojalna przyjaciółka Angie. Jak się później okazało, dzięki tej walce Oscar poznał prawdziwych przyjaciół i odnalazł swoje miejsce na rafie.

„Połączenie Gdzie jest Nemo ze Shrekiem. Genialna, przezabawna wersja językowa.” – Agnieszka Duda, Stopklatka.pl

„Specjalny pokaz tego filmu był najbardziej spektakularnym wydarzeniem festiwalu filmowego w Wenecji.” - Jaga Kolawa, Cinema

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Rybki z Ferajny" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.