Rybak i jego żona i inne bajki braci Grimm (MP3)

Rybak i jego żona i inne bajki braci Grimm


Godzinna wyprawa do świata baśni braci Grimm z Ewą Błaszczyk. To już kolejna część znakomitej serii audiobooków, dzięki której usłyszymy bardziej i mniej znane utwory cenionych autorów.

Tym razem Ewa Błaszczyk przedstawi swoją interpretację między innymi baśni o rybaku i jego żonie, którzy mieli do wykorzystania kilka życzeń u złotej rybki złapanej w rybackie sieci.

Tym, którzy nie znają, nie pamiętają lub pragną odświeżyć sobie tę klasykę literatury dla dzieci, proponujemy tę znakomitą serię, w której ukazały się również inne części: „Kopciuszek”, „Czerwona Czapeczka”, „Jaś i Małgosia”, „Malec-Palec”.

To nagrania, przy realizacji których zadbano o szczegóły. Wspaniały język i dobór utworów sprawią, że na jakiś czas znowu zagościmy w krainie wyobraźni, będziemy przeżywać przygody razem z ludzkimi i zwierzęcymi bohaterami. To świat, którego się nie zapomina i do którego warto wrócić raz na jakiś czas, aby znów posmakować fantastycznych opowieści niosących w sobie mądrość, ciepło i uniwersalne prawdy o człowieku. Z audiobookami wystarczy zamknąć oczy i wsłuchać się w tekst bajki.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Rybak i jego żona i inne bajki braci Grimm" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.