Romeo i wiatr (MP3)

Romeo i wiatr
Niezwykle oryginalne opowiadanie, w którym autor przedstawia przerażającą wizję świata.

„Romeo i wiatr” to opowieść o rzeczywistości, w którym wszystko może być śmiertelnym zagrożeniem. Nawet zwykły kontakt z inną osobą to rychła śmierć. Dlatego niezbędne są bezwzględne środki bezpieczeństwa, maksymalna ochrona, ostrożność posunięta do granic absurdu, ale przecież wszystko to decyzje uzasadnione doświadczeniem tych, których już nie ma.

Audiobook, który przywoła świat ciągłej epidemii, ukaże wciąż mutujące się wirusy, natychmiastową śmierć i wybuchające laboratoria oraz sposoby, aby obronić się przed tym, co czyha na każdym kroku i może zakończyć ludzki żywot. To opowieść o istnieniu, które możliwe jest jedynie przy ciągłej ochronie: rękawiczkach ochronnych, hermetycznych budynkach, antybiotykach i pastylkach na odporność łykanych jak słodkie cukierki, na każdy posiłek.

„Romeo i wiatr” to niezwykle sugestywna wizja rzeczywistości, której próbę generalną mamy w chwilach pandemii, na przykład ptasiej czy świńskiej grypy. A co, jeśli tak miałoby wyglądać całe nasze życie?

To niezwykłe opowiadanie Lecha C. Króla w wersji audio zostało wydane w interpretacji Andrzeja Ferenca.

Boisz się świńskiej grypy? Mutujących wirusów? Wybuchających próbek biomedycznych?

Posłuchaj jak to się może skończyć. Posłuchaj o świecie, w którym każdy kontakt fizyczny z obcą osobą grozi śmiercią. O hermetycznych domach, lateksowych rękawiczkach i antybiotykach na przekąskę. I o tym, jak może skończyć się Twój świat.


Audiobook składa się z następujących części:

1. Łamiąc prawo

2. Żegnaj lalko

3. Gorączka ziemista

4. Komin

5. Zestaw grypowy

6. Zgoda warunkowa

7. 30 metrów

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Romeo i wiatr" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.