Rok w raju (Okładka miękka)

Rok w raju

Rok w raju (Okładka miękka)

Oferta specjalna -87%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • jesteś fanem hiszpańskiej piłki i Barcelony
  • chcesz przypomnieć sobie emocje związane z wielkimi imprezami piłkarskimi
  • w tej książce, po raz pierwszy, Andrés Iniesta otwiera się przed fanami i kibicami

W tej książce - po raz pierwszy - Andrés Iniesta otwiera się przed fanami i kibicami, pokazując swoje wnętrze i udowadniając, że za tym wielkim (choć niepozornym) piłkarzem kryje się także wielki i wspaniały człowiek.

„Nawet sobie nie wyobrażacie, jaki piękny jest Camp Nou nocą, skąpany w tysiącach błysków aparatów fotograficznych uwieczniających historyczny dzień. Mam nadzieję, że dzięki tej książce ten niezwykły dzień i ta niezwykła noc pozostaną na długo w Waszej pamięci. Bardzo dziękuję za to, że mogę się nią z Wami podzielić.”

"Książka ta ujawnia najskrytsze i najbardziej intymne przeżycia, których doświadczyłem w ciągu najlepszego roku mojego życia: począwszy od przejęcia pierwszej drużyny przez Pepa Guardiolę, poprzez wydarzenia widziane z wewnątrz Barçy, prowadzące do dnia, kiedy mogliśmy na żywo na ulicach Barcelony zaprezentować trofea wywalczone przez drużynę po zdobyciu najważniejszego w moim życiu gola strzelonego na Stamford Bridge. Jest to wreszcie historia Trzech Finałów, które były tak intensywne, że nie pozwoliły mi myśleć o kontuzjach, kolegach z drużyny, a nawet o przyszłości. Liczyła się tylko jedna chwila, tylko jeden mecz." - Andrés Iniesta

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Rok w raju" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.