Rogaś z Doliny Roztoki (MP3)

Rogaś z Doliny Roztoki
Wzruszająca historia Rogasia, małego osieroconego jelonka. Audiobook na podstawie jednej z najwspanialszych, najbardziej znanych lubianych przez dzieci opowieści autorstwa Marii Kownackiej.

Posłuchajcie, jak maluchy opiekowały się samotnym stworzonkiem, gdy potrzebowało wsparcia, pożywienia i miłości. Pobyt w góralskiej zagrodzie ocalił Rogasiowi życie, ale pewnego dnia był już gotów na to, by wrócić do swego naturalnego środowiska, do lasu. Ponadczasowa historia przyjaźni i związków człowieka z naturą, ale również o potrzebie pomagania słabszym i bezbronnym, nie tylko zwierzętom, ale i ludziom. Oprócz tego aspektu historii, nagranie to również świetna okazja, aby dzieci poznały góralskie zwyczaje, przyswoiły nieco wiadomości geograficznych i posłuchały, jak zachowują się zwierzęta – wśród ludzi i w swoim naturalnym środowisku. „Rogaś z Doliny Roztoki” to do dziś lektura szkolna. Audiobook to świetny sposób na zapoznanie się z jej treścią.

Polecamy także inne nagrania na podstawie opowiadań Marii Kownackiej, między innymi „Plastusiowy pamiętnik” czy „Kukuryku na ręczniku”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Rogaś z Doliny Roztoki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.