Rodzinny interes (Okładka miękka)

Rodzinny interes

Rodzinny interes (Okładka miękka)

Oferta specjalna -33%
Kup na prezent
Trzej bracia połączeni wyjątkowo silną więzią i trudnymi wspomnieniami z rodzinnego domu, dodatkowe wsparcie ze strony dziewczyny jednego z nich i przyjaciel z wojskowym doświadczeniem. Tyle wystarczyło, by zorganizować serię wzorowanych na operacjach militarnych napadów na banki, które ponad dwadzieścia lat temu wstrząsnęły Szwecją.


Rodzinny interes to oparta na faktach powieść z mistrzowsko skonstruowaną intrygą i wciągającą akcją. To również przejmująca historia rodziny, opowieść o uczuciach, jakie mogą łączyć jedynie braci, oraz o trudnych relacjach synów z ojcem. A któż mógłby opowiedzieć tę historię lepiej niż Stefan Thunberg – czwarty brat, który nie brał udziału w rozbojach?

Książka ukazała się w 35 krajach, a prawa do jej ekranizacji kupiło studio DreamWorks Stevena Spielberga!

„Przyprawiająca o dreszcze powieść o niecodziennej szajce przestępców i jednocześnie poruszająca historia o sile rodzinnych więzów. Hipnotyzująca od pierwszej do ostatniej strony książka wyjątkowego duetu pisarskiego”.
Erik Axl Sund

„Książka, od której nie można się oderwać!”
Aftonbladet Söndag

„Naprawdę mocny i trzymający w napięciu thriller, przede wszystkim jednak powieść o braterstwie, lojalności i więzach krwi”.
Kerstin Bergman, Smalandsposten

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Rodzinny interes" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.