Rodzina z Sosnówki (ebook) (do pobrania)

Rodzina z Sosnówki (ebook)

Rodzina z Sosnówki (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%
4.00 / 1 głosów

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • lubisz twórczość Marii Ulatkowskiej
 • poznasz złożone losy bohaterów
 • książka wiele czerpie z otaczającej nas rzeczywistości

Kup na prezent
W teraźniejszość bohaterów „Sosnowego dziedzictwa” i „Pensjonatu Sosnówka” znowu wkracza przeszłość, która każe odkrywać na nowo własne korzenie.

Kolejna opowieść o zagmatwanych losach Towiańskich i ich przyjaciół. Pojawiają się nowi bohaterowie, rodzina się powiększa. Jej członków łączą mocne więzy przyjaźni i miłości, którym nie zawsze towarzyszy prawdziwe pokrewieństwo. Ale czy taka rodzina z wyboru nie jest równie ważna jak ta naturalna, biologiczna? A może nawet ważniejsza, bo to my sami decydujemy, kogo chcemy uznać za swoich najbliższych. Tak myśli Wiesia Wołyńska, szykując swojej przybranej wnuczce Annie Koniecznej nie lada niespodziankę.

A Janusz Lipieński odnajduje na strychu metalową skrzynkę z dokumentami i dowiaduje się, że nic nie jest takie, jak mu się wydawało...

Dyzio Bartczak z całego serca pragnie spełnić dawne marzenie swojej żony Irenki, ale co z tego wyniknie? I czy Wiesi uda się pierwszy raz w życiu upiec świąteczne ciasto? A czego szuka w Towianach siostra księdza Andrzeja?

Magiczny urok, czar i wdzięk Sosnowego Dziedzictwa i Pensjonatu Sosnówka powraca w nowej powieści Marii Ulatowskiej. Nieodmiennie zachwyca atmosfera tego fascynującego miejsca, gdzie powietrze pachnie żywicą, a rozjaśnione promieniami słonecznymi jezioro okazuje się nie tylko piękne, ale i groźne...

Maria Ulatowska – autorka poczytnych powieści obyczajowych: „Sosnowe dziedzictwo”, „Pensjonat Sosnówka”, „Przypadki pani Eustaszyny”, „Domek nad morzem”, „Kamienica przy Kruczej”, „Całkiem nowe życie”, „Prawie siostry” oraz kryminału „Autorka” wraz z Jackiem Skowrońskim, urodzona i mieszkająca w Warszawie, najbardziej chciałaby multiplikować się. Wtedy, poza Warszawą, mieszkałaby także w Trójmieście, Bydgoszczy, na Mazurach oraz w Karkonoszach. To jej ulubione miejsca. W gorszych momentach czyta Gałczyńskiego, w tych lepszych pisze kolejne powieści, które bawią i krzepią.
 • 23 marca 2015 MolEbookowy,

  Niezła

  Rodzina z Sosnówki to trzeci tom cyklu Sosnowe Dziedzictwo. Historia rodziny Towiańskich otrzymuje nowe, interesujące wątki, aż szkoda, że to już osta... czytaj >
  Rodzina z Sosnówki to trzeci tom cyklu Sosnowe Dziedzictwo. Historia rodziny Towiańskich otrzymuje nowe, interesujące wątki, aż szkoda, że to już ostatnie z nimi spotkanie. Na pewno książka warta polecenia!

4.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1