Robin van Persie. Biografia (Okładka miękka)

Robin van Persie. Biografia

Robin van Persie. Biografia (Okładka miękka)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • jesteś fanem piłki nożnej
  • chciałbyś wiedzieć więcej o kulisach grania w Premier League
  • jesteś ciekawy prywatnego życia Robina Van Persiego

Od pierwszych szlifów piłkarskich zdobywanych w Feyenoordzie, aż do dnia, kiedy w finale Mistrzostw Świata w RPA w 2010 roku potwierdził swoją wartość jako gracza światowej klasy - Robin van Persie tworzy na naszych oczach fascynującą historię jednego z najbardziej utalentowanych zawodników swojego pokolenia.

Mądry rozgrywający i śmiertelnie niebezpieczny napastnik, wniósł kreatywność i inteligencję do poczynań linii ataku Arsenalu Londyn, a od jego nazwiska rozpoczyna się układanie wyjściowej jedenastki reprezentacji Holandii.

Odkryty przez Arsena Wengera w 2004 roku, szybko wdarł się do pierwszego składu czołowej drużyny Premier League. Grając z tak świetnymi piłkarzami jak Thierry Henry, Robert Pires i Patrick Vieira, Van Persi rozwinął się z niezłego skrzydłowego w jednego z najbardziej kompletnych zawodników The Gunners. Wziął na siebie ciężar gry po odejściu Henry'ego, odziedziczył magiczny numer 10 po Bergkampie i stał się pierwszoplanową postacią zarówno w klubie, jak i reprezentacji.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Robin van Persie. Biografia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.