Robin Hood (MP3)

Robin Hood
Bajka dla dzieci

Godzina przygód z dzielnym Robin Hoodem. Historia średniowiecznego angielskiego bohatera w opracowanym z myślą o dzieciach i młodzież audiobooku.

Posłuchajmy o losach postaci, której prawdziwe istnienie nie zostało nigdy udowodnione, ale który stał się jedną z najczęściej i najchętniej powielanych osobowości w kulturze – był bohaterem opowiadań, filmów animowanych i fabularnych. To znakomita, oparta na kilku źródłach opowieść Tadeusza Kraszewskiego, która przybliży młodym słuchaczom osobę Robin Hooda i pozwoli poznać jego losy i działalność, jaką prowadził odważnie w lasach Sherwood. Nie zabraknie tu oczywiście jego wiernych towarzyszy, na czele z Małym Johnem. Będzie też brat Tuck i piękna Lady Marion. Robin będzie pomagał ze swymi kompanami potrzebującym, walcząc z despotycznym szeryfem, który pozwala sobie na zbyt wiele. Ale jak będzie postępować rozwój wydarzeń w lesie Sherwood? O tym dowiecie się, słuchając audiobooka w interpretacji Edwarda Lubaszenki.

Wydawnictwo Gamma ma również w swojej ofercie inne znane opowieści, które zostały skrócone i przygotowane tak, aby wprowadzić najmłodszych słuchaczy do świata bohaterów legend i historii. Ukazały się już między innymi audiobooki „Trzej muszkieterowie”, „Przygody Herkulesa” oraz „Przygody Janosika”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Robin Hood" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.