Rewolucja Six Sigma. Jak General Electric i inne przedsiębiorstwa zmieniły proces w zyski (Okładka twarda)

Rewolucja Six Sigma. Jak General Electric i inne przedsiębiorstwa zmieniły proces w zyski

Rewolucja Six Sigma. Jak General Electric i inne przedsiębiorstwa zmieniły proces w zyski (Okładka twarda)

Oferta specjalna -21%

Dzięki programowi Six Sigma zwiększono wydajność i zyski w takich firmach jak General Electric, AlliedSignal czy Motorola. To kierunek dla menedżerów, którzy pragną stworzyć organizacje najwyższej światowej klasy. Jego ilościowe podejście podnosi efektywność i skuteczność organizacji – i sprawiło, że stał się najpopularniejszą metodyką usprawnień w historii. W jaki sposób możesz wykorzystać program Six Sigma w swojej organizacji?

Rewolucja Six Sigma pokazuje menedżerom i osobom odpowiedzialnym za wdrożenie tego programu, jak rozpocząć i utrzymać inicjatywę Six Sigma w swojej organizacji. Pomaga w przejściu od zarządzania intuicyjnego do takiego, w którym decyzje biznesowe podejmowane są w oparciu o liczby, dane i fakty. Wyjaśnia, w jaki sposób i dlaczego Six Sigma jest lepsza od innych metod poprawy jakości.

Przedstawia kluczowe elementy programu Six Sigma i pokazuje, jak utworzyć odpowiednią infrastrukturę niezbędną do pomyślnego wdrożenia go w firmie każdej wielkości. Proste, lecz szczegółowo przedstawione narzędzia metodyki Six Sigma pozwalają osiągnąć lepszą efektywność, skuteczność i wyższe zyski.

Ta książka to łatwy w użyciu przewodnik, opisujący krok po kroku poszczególne fazy metodyki DMAIC i pokazujący menedżerom, w jaki sposób:
  • budować zespoły, które zajmą się procesami bezpośrednio wpływającymi na strategiczne cele biznesowe firmy
  • pokonywać opór przed zmianą
  • obliczać wartość sigma na poziomie procesu
  • tworzyć konkretne opisy wymiernych problemów, którymi zająć się mają zespoły projektowe,
  • stosować narzędzia analizy i usprawniania procesów
  • osiągać i utrzymywać najwyższe standardy funkcjonowania procesów
  • unikać błędów, które mogą doprowadzić do klęski programu Six Sigma
Ten praktyczny przewodnik, pełen studiów przypadków ilustrujących prawidłowe i błędne sposoby wdrażania Six Sigma, ma jeszcze jedną zaletę: łatwo się go czyta.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Rewolucja Six Sigma. Jak General Electric i inne przedsiębiorstwa zmieniły proces w zyski" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.