Rest (CD)

Rest
Muzycznie była nieobecna blisko siedem lat. Ale na szczęście wspaniała, wszechstronna artystka, ceniona aktorka i piosenkarka Charlotte Gainsbourg ogłosiła dziś swój muzyczny powrót. Nowemu albumowi nadała tytuł "Rest". Premiera ogłoszona jest na 17 listopada 2017 roku.


Gwiazda kina, jaką bez wątpienia jest Charlotte, córka niezapomnianego Serge'a Gainsbourga i nietuzinkowej aktorki i piosenkarki Jane Birkin, zaprosiła do współpracy wielu utalentowanych muzyków. Największym spośród nich jest oczywiście Sir Paul McCartney. Oprócz legendarnego Beatlesa Francuzkę wspomogli, chociażby Guy-Manuel de Homem- Christo z Daft Punk, Owen Pallett, Connan Mockasin, a także SebastiAn (m.in. Frank Ocean), który jest zarazem producentem.

Jako pierwszą Charlotte udostępniła piosenkę tytułową - "Rest" - którą wyprodukował i współkomponował Guy-Manuel de Homem-Christo. Teledysk do „Rest” wyreżyserowała sama Charlotte Gainsbourg i jest on jednym z serii, stworzonych na potrzeby albumu "Rest". Natomiast Sir Paul McCartney jest autorem piosenki "Songbird In A Cage"

Lista utworów:
1. Ring-A- Ring O’ Roses
2. Lying With You
3. Kate
4. Deadly Valentine
5. I’m A Lie
6. Rest
7. Sylvia Says
8. Songbird In A Cage
9. Dans Vos Airs
10. Les Crocodiles
11. Les Oxalis

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Rest" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.