RESOLUTION (CD)

RESOLUTION
 • Metal core w zasadzie dokonał żywota, groove metal też raczej w odwrocie, a Lamb Of God łączący te stylistyki trzyma się świetnie!

  I nic nie zwiastuje kryzysu. Po przesłuchaniu siódmego krążka kapeli z Wirginii po prostu nie można mieć innego zdania. Lamb Of God to tytani pracy. Ich wielka pozycja w świecie metalu nie wzięła się znikąd.

  Po wydaniu w 2009 roku bardzo udanego albumu "Wrath" (nominacja do Grammy) kwintet z Richmond objechał z koncertami niemal cały świat (grali między innymi przed Metallicą), docierając także do Polski. W końcu po zaszczytach przyszła pora na napisanie i nagranie nowych kompozycji. Znów zaprosili do współpracy Josha Wilbura (m.in. Avenged Sevenfold). Z nim w studiach w Richmond oraz w Nowym Jorku zarejestrowali 14 piosenek na "Resolution".Lamb Of God poszedł nieco dalej niż wcześniej. Postawił wyzwanie sobie, a także odbiorcom swojej muzyki. Liderom nowej fali amerykańskiego metalu nie zdarzają się poważne wpadki. A "Resolution" to na pewno nie jest wpadka, lecz bardzo przemyślanie postawiony krok przez doświadczonych artystów. Których po raz kolejny w przygotowywaniu oprawy graficznej wsparł niezawodny Ken Adams. Lamb Of God jako pierwszy ujawnili z albumu kawałek "Ghost Walking".
 • 1. Straight for the Sun
  2. Desolation
  3. Ghost Walking
  4. Guilty
  5. The Undertow
  6. The Number Six
  7. Barbarossa
  8. Invictus
  9. Cheated
  10. Insurrection
  11. Terminally Unique
  12. To the End
  13. Visitation
  14. King Me

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"RESOLUTION" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.