Renegat (Tom2) (MP3)

Renegat (Tom2)
Kontynuacja audiobooka "Nocarz"

Kiedyś Jerzy Arlecki nie wierzył w wampiry. Od kiedy jest członkiem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego współdziała z ich doborową jednostką, chroniącą ludzi przed spragnionymi krwi renegatami. Arlecki obudził się dla Nocy, poprzysiągł sobie i innym, że zawsze będzie po stronie Dobra i Prawa. Czy zdoła dotrzymać swojej obietnicy? Ranny Vesper trafia w ręce renegatów, ci zaś próbują utrzymać go przy życiu. Młody nocarz jest przecież legendą, jest tym, który ośmielił się dokonać zamachu na samego Lorda Ultora. Renegaci nie mogą dopuścić, by zmarł w skutek odniesionych ran, poją go więc prawdziwą krwią. Vesper staje się pełnowymiarowym wampirem, uzależnionym od ludzkiej krwi.

Życie w szeregach dotychczasowego przeciwnika stanowi nie lada wyzwanie. Dla jednych jest zdrajcą i mordercą, dla innych wrogiem, dla jeszcze innych niepokonanym desperado…

Jak Vesper odnajdzie się w nowej roli? Kto kłamie a komu można zaufać, gdzie kończy się dobro a zaczyna zło? Sytuacja wydaje się bez wyjścia. Starzy przyjaciele dyszą żądzą zemsty, nowi przyjaciele to tak naprawdę starzy wrogowie, a ponad wszystkim stoją piękna kobieta i wielka polityka.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Renegat (Tom2)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.