Reksio. Wielka księga przygód (MP3)

Reksio. Wielka księga przygód
Niegdyś ukochana wieczorynka milionów dzieci, teraz Reksio wraca w nowej odsłonie.

Audiobook „Reksio. Wielka księga przygód” to zbiór opowiadań napisanych przez współczesnych autorów i znakomicie przeczytanych przez cenionego aktora i lektora, Jerzego Stuhra.

To przygody sympatycznego pieska i jego przyjaciół z przydomowego podwórka. Niezwykle wesołe i pomysłowe historyjki pozwolą najmłodszym słuchaczom poznać postać, którą ich rodzice, a może nawet dziadkowie tak chętnie oglądali w popularnej kreskówce.

Pomysłowy Reksio to wspaniały kompan zabaw, ale również znakomity przyjaciel tych, którzy lubią słuchać interesujących historyjek przed zaśnięciem.

Nagranie to ponad dwie godziny znakomitej zabawy dla miłośników zwierząt, wspaniałych przygód i dawnych wieczorynek. Zbierzcie się wspólnie, całą rodziną i posłuchajcie, jak Reksio, kurczęta i inni mieszkańcy podwórka potrafili zorganizować sobie wolny czas i jak ciekawie będą teraz o tym opowiadać. Wyobrażacie sobie kurczaczki grające w przedstawieniu siedem krasnoludków zaprzyjaźnionych ze Śnieżką? Te i inne opowieści usłyszycie w prezentowanym audiobooku.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Reksio. Wielka księga przygód" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.