Rękopis znaleziony w Saragossie (ebook) (do pobrania)

Rękopis znaleziony w Saragossie (ebook)

Rękopis znaleziony w Saragossie (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%

"Rękopis znaleziony w Saragossie" to fantastyczna, pełna przygód i zagadek opowieść, która zagarnia czytelnika w swój niesamowity, nieco mroczny świat. Wstępujemy na teren przypominający Księgę tysiąca i jednej nocy: egzotyczną krainę innych kultur, obcych obyczajów, nieznanych obrzędów, wreszcie - magii, która z jednej strony znajduje swe racjonalne wytłumaczenie, z drugiej pozostaje nieustającą tajemnicą.

Akcja Rękopisu… rozgrywa się w ciągu 66 dni w hiszpańskiej Andaluzji. […] Jednak ten, kto szukałby w tej książce obrazu Hiszpanii z czasów Filipa V Burbona, rozczaruje się srodze. Historia Alfonsa von Wordena, mająca swój początek w dolinie Los Hermanom, toczy się w gruncie rzeczy w przestrzeni baśniowej, zawieszającej prawa czasu i miejsca.

[…] dla jednych Rękopis… to arcydzieło epoki rozumu, dla innych - typowy tekst preromantyczny, dla jeszcze innych: prekursorska powieść fantastyczna.

Powieść znikąd? Być może… I na tym polega Twoja szansa, Czytelniku. Bo oto Rękopis… może stać się po prostu Twoją Ulubioną Powieścią.

Bogumiła Kaniewska

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Rękopis znaleziony w Saragossie (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.