Ręka, noga, mózg na ścianie (MP3)

Ręka, noga, mózg na ścianie
Audiobook będący adaptacją opowieści Andrzeja Zaorskigeo, która powstała nie tylko z chęci przedstawienia swojego życia szerszej publiczności, ale stała się terapią po udarze mózgu, jakiego autor doznał w 2004 roku.

„Ręka, noga, mózg na ścianie” to autobiografia napisana w duchu zawodowej aktywności Zaorskiego – z humorem, dystansem do siebie i świata. Usłyszeć tu można historie z czasów młodości i studiów, anegdoty z okresu jego pracy w teatrach, telewizji i radiu. Aktor i satyryk przywołuje nieznane opowieści ze swojego życia i w barwny sposób opisuje, jak od kuchni wyglądały kultura i rozrywka w PRLu.

Audiobook udowadnia, jak wielki wpływ na dobry humor Polaków w nielekkich czasach Polski Ludowej miał Zatorski – współautor między innymi Studia Gama czy radiowej audycji „60 minut na godzinę”.

Niezwykła, mająca spełnić terapeutyczną rolę dla samego autora publikacja z pewnością poprawi nastrój również słuchaczom. Audiobook „Ręka, noga, mózg na ścianie” to obowiązkowa pozycja dla fanów „Polskiego zoo”, powieści radiowej „W Jezioranach”, ale przede wszystkim miłośników talentu, poczucia humoru i fantastycznej osobowości Andrzeja Zaorskiego.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Ręka, noga, mózg na ścianie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.