Raz, Dwa, Trzy… 25 (2CD)

Raz, Dwa, Trzy… 25
Raz, Dwa, Trzy to jeden z tych zespołów w Polsce, który od wielu już lat cieszy się ogromną popularnością wśród słuchaczy i życzliwością ze strony krytyków. Jednocześnie muzycy udowadniają, że nie trzeba wcale podążać za tłumem i poszukiwać coraz nowszych estetyk, by dotrzymać kroku młodszym muzykom.


Swoją karierę członkowie Raz Dwa Trzy rozpoczęli na Studenckim Festiwalu w Krakowie. Wielokrotnie występowali również w Jarocinie, toteż funkcjonują nierzadko w kulturze jako zespół rockowy. W rzeczywistości artyści tworzą odmienną jakość - łączącą dźwięki gitar, kontrabasu i akordeonu z bossanową i rytmami reggae. Rozpoznawalnym znakiem zespołu jest natomiast bogactwo instrumentów oraz doskonale napisane przez Adama Nowaka teksty, charakteryzujące się głębokim, filozoficznym przesłaniem. Nie brak tu więc pytań o rzeczy trudne czy ostateczne, które od razu przywołują na myśli utwory liryczne. Trudno więc nie zgodzić się, że Raz, Dwa, Trzy to nie tyle zespół, co zjawisko muzyczne.

Płyta "RAZ, DWA, TRZY... 25" stanowi zapis jubileuszowego koncertu z 8 listopada 2015 roku, który odbył się w Sali Koncertowej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zespołowi towarzyszyli wówczas wyjątkowi Goście: Kinga Preis, Marika, Anna Rusowicz, Adam Strug, Grzegorz Turnau, Lech Janerka, Muniek Staszczyk oraz Skubas. Na płycie odnajdziemy najbardziej znane piosenki Raz, Dwa, Trzy, jak i kilka piosenek premierowych z roku 2015.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Raz, Dwa, Trzy… 25" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.