Ralf Demolka (MP3)

Ralf Demolka
Sympatyczny Ralf Demolka skradł serca widzów na całym świecie. Teraz jest również bohaterem opowieści w wersji audio. Posłuchajcie o przygodach sympatycznych postaci i o tym, jakie przygody przeżywał, gdy wydostał się ze swojej gry, aby uratować przyjaciół.

Mądra, ciepła, a jednocześnie zabawna i pomysłowa historia, której teraz maluchy mogą słuchać przed zaśnięciem lub w trakcie zabaw.

Z pewnością chętnie posłuchają też tej opowieści dorośli, którzy polubili Ralfa, oglądając go na dużym ekranie. Zarówno „Ralf Demolka”, jak i inne disneyowskie produkcje, które zainspirowały kolejne audiobooki w cyklu to majstersztyk realizacyjny. Kilkunastominutowe nagrania w znakomitych interpretacjach aktorskich Jacka Kawalca, Anny Dymnej i Artura Barcisia oraz – jak w przypadku „Ralfa Demolki” - Krzysztofa Tyńca, spotkały się ze znakomitym odbiorem najbardziej wymagających odbiorców – najmłodszych słuchaczy.

Fanom produkcji Disneya polecamy również inne nagrania z sympatycznymi bohaterami w rolach głównych. W kolekcji znalazły się między innymi takie hity jak „Król lew”, „Kubuś Puchatek” czy „Pinokio”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Ralf Demolka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.