Ragnarok 1940, tom 2 (MP3)

Ragnarok 1940, tom 2
Kontynuacja alternatywnej historii, w której współczesna Europa ugina się pod atakiem Wikingów. To już ostateczna rozgrywka, bo żadna ze stron nie zadowoli się tylko częścią łupów.

„Ragnarok 1940” to dwuczęściowy audiobook, który wciągnie miłośników historii i fantastyki. To pojedynek nie tylko ludzi, ale i bogów, niespodziewana wizja podziału świata, który ponownie szykuje się do zmian. Teraz będzie to rozgrywka ostateczna, przyda się broń, ale i podstęp. Współczesna broń, najnowsza technika i pogańskie obyczaje ogromnej armii.

Audiobook przeniesie słuchaczy w czasie i przestrzeni. W drugim tomie poznamy finał operacji Ragnarok. Jaki kształt będzie miał nasz kontynent po tej pożodze?

Posłuchajcie koniecznie o losach początkującego dziennikarza, który wbrew własnej woli musiał podjąć się działań wywiadowczych. Jak Jeremy Baldwin, bądź co bądź również wrażliwy artysta, zniesie sam środek okrutnej, bezwzględnej wojny?

Nagranie, podobnie jak pierwsza odsłona cyklu, ukazało się w wykonaniu Andrzeja Hausnera.

Polecamy także inne serie autorstwa Marcina Mortki: „Karaibską krucjatę”, „Miecz i kwiaty” oraz opowieść zatytułowaną „Morza wszeteczne”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Ragnarok 1940, tom 2" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.