Radiowy Teatr Sensacji (MP3)

Radiowy Teatr Sensacji
Radiowy Teatr Sensacji i druga część kolekcji

Audiobook zawiera nagranie sześciu słuchowisk kryminalnych. Najlepsze do słuchania w półmroku.

1 . Siła hazardowego nałogu jest naprawdę wielka. Można wpakować się w poważne tarapaty. Czy bohater tego słuchowiska skorzysta z „Ostrzeżenia” ?

2. Niektórym się udaje, ale jedynie.... w powieściach. Czy możliwy jest napad stulecia? Bohaterowie słuchowiska „Powódź” postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zmienić swoje życie dzięki pieniądzom uzyskanym z napadu.

3. Afera hazardowa w słuchowisku „Jurek C. czyli dojście” zaskakująco przypomina afery szykowane potem przez życie. Scenariusz został sprytnie zrealizowany przez życie.

4. Bohater słuchowiska „Szalony Dzień” po prostu zaspał do pracy. Niby nic, a jednak nawet tak mało wydawałoby się znaczące wydarzenie może czasem zmienić wszystko w istny koszmar.

5.„Honor Oficera” – to jedno ze słuchowisk cyklu o Morawskim i Kotowskim, dzisiaj funkcjonariuszach Urzędu Ochrony Państwa. W tej opowieści widać, że pojęcie honoru jest nieobce także byłym SB-kom, choć zasady, którymi się na co dzień kierują nie zawsze pasują do nowej rzeczywistości.

6. Bohater tej historii - chociaż drogi mu nie przebiega czarny kot - trafia do więzienia, gdzie jest poddawany naciskom nie tylko prokuratury, ale też byłych wspólników. Czy „Piątek 13-tego” może się dobrze skończyć?

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Radiowy Teatr Sensacji" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.