Radiota, czyli skąd się biorą Niedźwiedzie (MP3)

Radiota, czyli skąd się biorą Niedźwiedzie
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych głosów radiowych w Polsce, tym razem opowiada o sobie. Audiobook „Radiota, czyli skąd się biorą Niedźwiedzie” to biografia Marka Niedźwieckiego, wieloletniego redaktora muzycznego w Polskim Radiu i kultowej „Trójce”.

Bardzo osobista, dotycząca zarówno drogi zawodowej, jak i prywatnych wyborów dziennikarza opowieść. Usłyszymy tu sporo o pracy w radiu i muzyce, która od wczesnej młodości jest pasją Niedźwiedzia, o podróżach i ukochanej Australii. Nie zabraknie również anegdot ze świata muzyki.

Audiobook to gratka dla fanów stylu Niedźwieckiego i jego fenomenalnych opowieści, ale również niezwykła przyjemność słuchania, ponieważ autor sam przeczytał swoją książkę.

Ciepła, ale również niezwykle szczera historia chłopaka z małego miasteczka, który od lat kształtuje muzyczne gusta słuchaczy, a dla kolejnych pokoleń dziennikarzy jest wzorem i autorytetem. W „Radiocie” usłyszymy kilka dobrze znanych faktów, ale też zupełnie nowe historie z życia Niedźwiedzia. Dla fanów radia, muzycznych opowieści i ciekawych biografii.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Radiota, czyli skąd się biorą Niedźwiedzie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.