Puzzlomatic - seria Tratwa

Puzzlomatic - seria Tratwa

Puzzlomatic - seria Tratwa

Oferta specjalna -28%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • lubisz pogłówkować w wolnym czasie
  • szukasz pomysłu na prezent
Kup na prezent
W wyniku rozbicia okrętu wylądowałeś na bezludnej wyspie. Wraz z Tobą morze wyrzuciło na brzeg elementy tratwy ratunkowej. Pamiętasz dobrze rozmowę z kapitanem, który wspominał o ośmiu częściach niezbędnych do jej zbudowania. Przeliczasz te znalezione i stwierdzasz, że masz kompletną tratwę! Tyle, że nie dysponujesz planem jej budowy… Jedyne wyjście to odgadnąć zamysły konstruktorskie. Jeśli Ci się powiedzie, będziesz mógł bezpiecznie wrócić do domu. Pamiętaj - i w Tobie drzemie wynalazca!

Układanka Tratwa to świetna, drewniana łamigłówka rozwijająca wyobraźnię przestrzenną. Podczas próby rozwiązania zagadki często wydaje się, że rozwiązanie jest blisko, po czym okazuje się, że w ręku zostaje nam jeden element, który nie pasuje do ułożonych wcześniej części tratwy.

Wówczas wszystko zaczyna się od początku – nie poddawaj się, aż wszystkie elementy znajdą się na swoim miejscu.

Tratwa to 8 drewnianych elementów z na przemian rozmieszczonymi kołeczkami i otworami, które należy do siebie dopasować. Rozbierz konstrukcję na części, a następnie spróbuj poskładać ją na nowo dopasowując do siebie jej wszystkie elementy, tak aby na nowo zbudować Tratwę. To wspaniała gra logiczna dla każdego!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Puzzlomatic - seria Tratwa" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.