Puzzle World of Games Przed burzą Różalski

Puzzle World of Games Przed burzą Różalski

Puzzle World of Games Przed burzą Różalski

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • uwielbiasz układać puzzle
 • szukasz pomysłu na prezent
Puzzle z grafiką wykonaną przez Jakuba Różalskiego.

Pudełko zawiera 1500 elementów, kolekcjonerski plakat, będący wzorem do ułożenia puzzli, zakładkę do książki z artem oraz oryginalne wprowadzenie w świat 1920+ autorstwa Jacka Komudy.

Firma cdp.pl – jeden z największych wydawców i dystrybutorów gier w Polsce – ponownie sięga po prace artystów, by oddać je w ręce fanów w postaci unikatowych puzzli. Tym razem wybór padł na 5 wyjątkowych obrazów cyfrowych z cyklu 1920+ autorstwa Jakuba Różalskiego.

Realne zdarzenia w nierealnym świecie Choć grafiki z serii 1920+ osadzone są w alternatywnym uniwersum, to przedstawione na nich sytuacje już nie. Niektóre odwołują się do konkretnych wydarzeń z okresu I wojny światowej i wojny polsko-bolszewickiej, jak np. bitwa pod Radzyminem, inne przedstawiają codzienne życie polskiej wsi. To także przejaw osobistych przeżyć Jakuba Różalskiego, który sam wychował się na wsi i zawsze cenił sobie spokój tamtejszego życia.

Roboty ze Star Wars na obrazach Chełmońskiego Dzieła artysty przykuwają uwagę nie tylko przez wzgląd na tematykę, ale i styl. Prace z cyklu 1920+ powstały przy użyciu nowoczesnych metod, jednak efekt końcowy – bardziej niż futurystyczne sci-fi – przywodzi na myśl prace Józefa Chełmońskiego i innych malarzy z przełomu XIX i XX wieku. Jest to oczywiście efekt zamierzony. Malarskość grafik przenosi odbiorcę do realiów sprzed wieku, wprowadza w oniryczny klimat, w którym roboty bojowe nabierają cech wręcz demonicznych. Niczym przerażające widma sfery wojskowej, która przemocą wdarła się w sielskie życie na wsi.

Tak przedstawione przez Różalskiego obrazy podkreślają także charakterystyczne dla okresu międzywojnia zderzenie tradycji z nowoczesnością.

Puzzle dostępne są w 5 wzorach:
 • Przed burzą
 • Mech na polu
 • Odwilż
 • Sierp i młot
 • Żelazne pola
 • OCEŃ JAKO PIERWSZY!

  "Puzzle World of Games Przed burzą Różalski" wciąż czeka na pierwszą opinię.
  Napisz co sądzisz o tym produkcie.