Pusia, zagubiona kotka (MP3)

Pusia, zagubiona kotka
Małe zwierzątka są takie miłe! Trudno znaleźć kogoś, kto ich nie lubi. Również mała Ela uwielbia swoja kotkę Pusię. Spędzają czas miło, chodzą na spacery i wspaniale się razem bawią.

Ale pewnego dnia wydarza się coś strasznego. I o tym właśnie opowiada audiobook. Pusia gubi się w śnieżnej zamieci. Jak się to skończy? Co zrobi Ela, żeby pomóc kotce wrócić bezpiecznie do domu? I czy to w ogóle możliwe w czasie, gdy na zewnątrz szaleje śnieżyca?

Posłuchajmy opowieści, która wzrusza małych i dużych miłośników zwierząt. To jedna z najpiękniejszych historii, jakie wyszły spod pióra Holly Webb i jakie na potrzeby nagrania przeczytała Marta Grzywacz. Godzinny audiobook to czas, kiedy przeżyjemy emocjonujące przygody Pusi i wraz z Elą będziemy martwić się o bezbronną kotkę. Warto więc słuchać w towarzystwie kogoś, kogo lubimy, bo razem raźniej jest przeżywać takie historie.

A tym, którym spodoba się ta opowieść, polecamy inne audiobooki z przygodami dzieci i ich zwierzątek. W serii ukazały się również „Łezka, przerażona kotka”, „Fred się zgubił” oraz bardzo wesoły cykl Holly Webb o piesku Urwisie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pusia, zagubiona kotka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.