Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków (Okładka twarda)

Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków

Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków (Okładka twarda)

Oferta specjalna -31%
Kup na prezent
„Pucio na wakacjach” to czwarta z tej serii książka Marty Galewskiej-Kustry, dzięki której dzieci wspólnie z uroczym chłopczykiem, Puciem, i jego zwariowaną rodzinką przeżywają fantastyczne przygody, a przy okazji – ćwiczą swoją umiejętność mówienia. „Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków” to książeczka idealna dla każdego malucha w wieku przedszkolnym!

Pucio wraz ze swoim rodzeństwem, Misią i Bobo, a także mamą i tatą, wreszcie wyjeżdża na wymarzone wakacje! Cała rodzina udaje się na zasłużony wypoczynek na malownicze Kaszuby. Śledzenie przygód Pucia, Misi i innych bohaterów podczas letnich zabaw stanie się doskonałym pretekstem dla Ciebie i Twojego dziecka do ćwiczenia artykulacji, czyli sztuki prawidłowego wymawiania głosek. Publikacja „Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków” skierowana jest do wszystkich dzieci w wieku od trzech do sześciu lat i stanowi doskonałą kontynuację poprzednich części cyklu książeczek logopedycznych o Puciu. Seria ta pomaga rozwijać u dziecka umiejętności związane z mówieniem i ocenić, czy nasza pociecha potrzebuje wparcia logopedy.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra jest wykwalifikowanym logopedą i pedagogiem dziecięcym, a także adiunktem w warszawskiej Akademii Pedagogiki Specjalnej. Jest autorką m.in. popularnych książeczek logopedycznych o musze Fefe („Z muchą na luzie ćwiczymy buzie” i „Z muchą świat zwiedzamy i opowiadamy”), a także serii o Puciu, w skład której wchodzą: „Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze”, „Pucio mówi pierwsze słowa”, „Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania” oraz „Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków”. Za ilustracje do całej serii odpowiada absolwentka Pracowni Projektowania Plakatu Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Joanna Kłos.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.