Ptasie radio (MP3)

Ptasie radio
„Halo, halo! Tutaj ptasie radio w brzozowym gaju…”, czyli niezwykłe radio w przyrodniczej scenerii.

Najbardziej oryginalna radiowa rozgłośnia na świecie. Fantastyczny wiersz Juliana Tuwima, który bardzo trudno jest przeczytać na głos, bo ptasia mowa nie jest tak oczywista jak ludzka.

Ale na szczęście dostępny jest niniejszy audiobook, na którym aktor Antoni Rot przedstawi wspaniałą interpretację „Ptasiego radia”. Bez zająknięcia!

Trele i śpiewy usłyszymy w tak znakomicie przygotowanej wersji dzięki wydawnictwu Promatek, które opracowało nie tylko ten, ale również inne wiersze Juliana Tuwima.

Dzięki temu wszyscy ci, którzy mają swoje ulubione rymowanki tego autora, będą mogli skomponować osobisty, niepowtarzalny zbiór.

Oprócz dźwięcznego „Ptasiego radia” dostępne są również inne nagrania Promatka: „Lokomotywa”, „Słoń Trąbalski”, „Spóźniony słowik”, „Zosia samosia”.

Młodsi i starsi miłośnicy poezji Tuwima będą zachwyceni audiobookami w interpretacji Antoniego Rota. To wspaniała okazja, aby przypomnieć sobie wiersze, które w dzieciństwie należały do naszych ulubionych. Nasze dzieci i wnuki również z radością wysłuchają „Ptasiego radia” i innych wesołych rymowanek.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Ptasie radio" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.