Przyprawy, które leczą. Lecznicza moc natury (Okładka twarda)

Przyprawy, które leczą. Lecznicza moc natury

Przyprawy, które leczą. Lecznicza moc natury (Okładka twarda)

Oferta specjalna -41%
Kup na prezent
Karolina i Maciej Szaciłło powracają z kolejną książką o mocy tkwiącej w jedzeniu! „Przyprawy, które leczą. Lecznicza moc natury” to bezcenna publikacja zgranego duetu specjalistów od zdrowego odżywiania i ekologicznego życia, dzięki której Twoje potrawy zyskają nie tylko na smaku, ale również na prozdrowotnych właściwościach!

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy z nas może z łatwością sięgnąć po najróżniejsze przyprawy i zioła, pochodzące z najdalszych nawet zakątków świata. W każdym, nawet niewielkim, osiedlowym sklepie dostaniemy te składniki, które diametralnie zmienić mogą nie tylko smak i aromat, ale także właściwości każdego posiłku. Okazuje się bowiem, że przyprawy, od których uginają się sklepowe półki, mogą także pełnić funkcję skutecznych, naturalnych remediów na różne dolegliwości zdrowotne!

Karolina i Maciej Szaciłło, autorzy bestsellerowego cyklu poradników żywieniowych, w skład którego wchodzą „Jedzenie, które leczy”, „Zdrowa tarczyca” oraz „Depresja. Jedzenie, które leczy”, tym razem składają na ręce swoich czytelników książkę „Przyprawy, które leczą”. Można się z niej dowiedzieć, jak poprzez świadome i umiejętne stosowanie przypraw można zmienić swoje samopoczucie, emocje, a także wyleczyć wiele dolegliwości.

Jeśli chcesz poznać korzystne dla zdrowia właściwości kminu rzymskiego, cynamonu czy asafetydy; jeśli chcesz w swoim domu przygotowywać naturalne leki, takie jak shot z imbiru, cytryny i miodu na niestrawność albo połączenie mielonej czarnuszki i miodu na przeziębienie; jeśli chcesz z pomocą ziół i przypraw osiągnąć wewnętrzny spokój, szczęście i harmonię, a ponadto chcesz się nauczyć wzbogacać smak i zapach przygotowywanych przez siebie dań – koniecznie sięgnij po „Przyprawy, które leczą”! To doskonały poradnik, kompendium wiedzy oraz zbiór niezwykłych przepisów, które na zawsze wejdą do Twojego codziennego jadłospisu.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Przyprawy, które leczą. Lecznicza moc natury" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.