Przypadki Robinsona Cruzoe (MP3)

Przypadki Robinsona Cruzoe
Przed stu laty była to jedna z najpopularniejszych książek świata. Wspaniała powieść podróżniczo-przygodowa rozpalała serca i umysły miłośników przemierzania nieznanych i nieodkrytych terenów.

Ostatnio nieco przygasła jej popularność, ale dzięki audiobookowi odbiorcy mogą wyruszyć we wspaniały rejs i wraz z bohaterem zasiedlić tajemnicza wyspę.

Audiobook to adaptacja zrealizowana z udziałem znakomitego aktora Antoniego Rota. Wcielił się w postać Robinsona pomysłowo i oryginalnie. Opowieść uwiarygadnia również skomponowana specjalnie na potrzeby dźwiękowej wersji książki muzyka. Kompozycja opiera się w dużej mierze na oryginalnym brzmieniu mieszkańców okolic, w których wyspa Robinsona znajduje się naprawdę, czyli górnych wybrzeży Południowej Ameryki.

Wspaniała, pełna pasji i woli przetrwania historia to dziś klasyka literatury, po którą powinien sięgnąć każdy miłośnik podróży i sztuki przetrwania.

Pomimo że akcja powieści rozgrywa się w XVII wieku, dziś przetrwanie na bezludnej wyspie wymagałoby pewnie tych samych działań. Jakich? Przekonajcie się, sięgając po nagranie „Przypadki Robinsona Cruzoe” na podstawie tekstu Daniela Defoe.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Przypadki Robinsona Cruzoe" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.