Przygody Zygzaka (MP3)

Przygody Zygzaka
Dla wszystkich miłośników pojazdów, motoryzacji i przygód mamy wspaniały audiobook. „Przygody Zygzaka” to nagranie, które ukazało się w znakomitej kolekcji Disneya. Kilkanaście minut przygód Zygzaka McQueena i jego pomysłowych przyjaciół to propozycja nie tylko dla chłopców. Z pewnością przypadnie do gustu również dziewczynkom i dorosłym, którzy pokochali film animowany „Auta”.

Zarówno „Przygody Zygzaka”, jak i pozostałe nagrania w interpretacji Artura Barcisia to znakomity pomysł nie tylko na popołudniowa nudę, ale również jako dobranocka. Pasjonująca historia opowiedziana przystępnym, dostosowanym do możliwości maluchów językiem sprawi, że będą spały spokojnie i miały pogodne sny.

To przede wszystkim seria, która łączy dobrze znanych bohaterów z atrakcyjną formą. Audiobooki to wciąż wysoki poziom wykonania, bez względu na to, który raz dziecko chce usłyszeć tę samą historię. A Zygzak to bohater na tyle lubiany, że dzieci uwielbiają wracać do jego przygód. Podobnie rzecz się ma z innymi opowieściami Disneya: „Zakochanym Kundlem”, „Kubusiem Puchatkiem” oraz „Piotrusiem Panem”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Przygody Zygzaka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.