Przygody Sindbada Żeglarza (MP3)

Przygody Sindbada Żeglarza
Audiobook, który pozwoli słuchaczom przeżywać niezwykłe przygody. „Przygody Sindbada Żeglarza” łączą w sobie klimat baśni i niezwykłych morskich wypraw, w trakcie których niczego nie można być do końca pewnym.

Również młody mieszkaniec Bagdadu, który w wyniku podszeptów Diabła Morskiego wyruszył w morze, nie wiedział, co tak naprawdę ten rejs przyniesie. Zaskakująca, pełna znakomitych opisów walk i niebezpiecznych wyzwań historia, która od lat zachwyca czytelników i słuchaczy w każdym wieku.

Nagranie powstało na bazie tekstu Bolesława Leśmiana, który oprócz swojego pisarskiego talentu udowodnił w tej opowieści także fascynację Wschodem. To jedna ze wspaniałych historii z „Baśni z tysiąca i jednej nocy”, w tej wersji rozbudowana i opowiedziana cudownym, poetyckim językiem.

Audiobook, choć przygotowany z myślą o najmłodszych słuchaczach, jest fascynującą wyprawa do świata przygody i wyobraźni, którą chętnie odbędą również dorośli. Znakomita interpretacja Marcina Nowakowskiego sprawia, że - jak Sindbad – możemy porzucić na kilka godzin codzienność i odbyć podróż życia.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Przygody Sindbada Żeglarza" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.