Przygody Robinsona Kruzoe (MP3)

Przygody Robinsona Kruzoe
Bajka dla dzieci

Jedna z najwspanialszych powieści przygodowych w literaturze, która specjalnie na potrzeby nagrania dla młodszych słuchaczy została opracowana i skrócona do niespełna czterdziestu minut, podczas których usłyszymy o najważniejszych wydarzeniach z życia słynnego rozbitka – Robinsona Kruzoe.

Audiobook ukazuje się w interpretacji znakomitego polskiego aktora teatralnego i filmowego – Jerzego Treli. To, obok pasjonującej treści, jeden z elementów, który gwarantuje jakość i wysoki poziom artystyczny nagrania.

Słuchając tej interpretacji, słuchacze z łatwością przeniosą się na wyspie, na której Robinson wraz z Piętaszkiem musiał urządzić swoje życie od początku, angażując wszystkie siły i pomysły, jakie tylko dawały cień nadziei na przetrwanie w tych ekstremalnych warunkach.

To uniwersalna historia, która została zrealizowana tak, aby zachęcić młodych odbiorców do sięgnięcia po klasykę literatury. Przygoda w najlepszym wydaniu, której słucha się z zapartym tchem. A w niniejszym wydaniu usłyszymy najlepsze fragmenty, które zdecydowały o popularności powieści Daniela Defoe.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Przygody Robinsona Kruzoe" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.