Przygody Piotrusia Pana. Piotruś i Wendy (MP3)

Przygody Piotrusia Pana. Piotruś i Wendy
Piękna historia autorstwa Jamesa Matthew Barriego, która od lat bawi i wzrusza kolejne pokolenia. Wszyscy, mali i starsi słuchacze, z pewnością słyszeli o chłopcu, który nie chciał dorosnąć. To Piotruś Pan, bohater, który na stałe zagościł w kanonie literatury dla dzieci i młodzieży.

Teraz możemy nie tylko czytać o wspaniałych przygodach Piotrusia, Dzwoneczka i Wendy, ale również słuchać o nich, bo do słuchaczy trafia audiobook „Przygody Piotrusia Pana. Piotruś i Wendy” we wspaniałej interpretacji Leszka Filipowicza.

Wyruszmy na wyprawę do krainy wyobraźni i poznajmy niezwykłe postaci. Odwiedźmy dom państwa Darlingów, w którym mieszkają urocza Wendy i jej braciszkowie, a później, ich śladami, udajmy się do Nibylandii, gdzie niemożliwe staje się realne. Mali Darlingowie potrzebowali czarodziejskiego pyłku Dzwoneczka, aby móc znieść się w powietrze i podążyć za Piotrusiem Panem. Słuchacze mogą zamknąć oczy i przenieść się ze wszystkimi tam, gdzie czas mija beztrosko i nawet walka z kapitanem Hakiem nie jest aż tak straszna, jak się wydaje.

Polecamy audiobook dzieciom i ich rodzicom, wszystkim, którzy wierzą w siłę marzeń i którzy kiedykolwiek próbowali sobie wyobrazić, jak to by było na zawsze zostać dzieckiem.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Przygody Piotrusia Pana. Piotruś i Wendy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.