Przygody Piotrusia Pana (CD)

Przygody Piotrusia Pana

Przygody Piotrusia Pana (CD)

Oferta specjalna -24%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • weźmiesz udział w niesamowitych przygodach
  • poznasz wiele zakątków Nibylandii
  • wraz z Dzwoneczkiem przeniesiesz się do świata baśni i magii

Kup na prezent
Kolekcja "Mistrzowie słowa" to dzieła literackie w znakomitych interpretacjach wybitnych polskich aktorów. Każdy tom zawiera bogato ilustrowaną książkę przedstawiającą sylwetkę aktora. Na płytach CD nagrane zostały książki audio w formacie MP3 według adaptacji Polskiego Radia. 21. wybitnych nazwisk, 21. wybitnych interpretacji.

Wystarczy tylko nacisnąć play na przenośnym odtwarzaczu, aby przenieść się w świat wymalowany słowami przez Twojego ulubionego aktora!

Przygody Piotrusia Pana

Przygody Piotrusia Pana to jedna z najpiękniejszych powieści dla dzieci. Opowiada o przygodach chłopca, który nie chciał dorosnąć, na zawsze już pozostać dzieckiem. Wraz ze swoimi przyjaciółmi i wróżkami zamieszkuje odległą krainę – Nibylandię, gdzie walczy z okrutnymi piratami.

Obfitująca w porywające wydarzenia i nieoczekiwane zwroty akcji, pełna magii i ciepła powieść wciąga już od pierwszej strony, a potem nie daje o sobie zapomnieć. Przygody Piotrusia Pana to również niezwykle mądra opowieść o dorastaniu, przemijaniu, o uczuciach i prawdziwej przyjaźni.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Przygody Piotrusia Pana" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.