Przygody Piotrusia Pana (MP3)

Przygody Piotrusia Pana
Nie ma nic lepszego, niż dobrze opowiedziane historie. A jeśli opowiadają je znakomici aktorzy i towarzyszą temu opowiadaniu rytmiczne, wesołe piosenki, to znak, że właśnie słuchamy klasycznego, zrealizowanego kilkadziesiąt lat temu słuchowiska. Okazuje się, że nagrania wcale się nie zestarzały i nadal sprawiają wiele radości najmłodszym słuchaczom. A ci, którzy słuchali ich dawno temu, w czasie, gdy sami byli dziećmi, traktują audiobooki jako swoisty wehikuł czasu. Wystarczy włączyć, przymknąć oczy i już możemy ruszać w sentymentalną podróż do najmilszych chwil dzieciństwa. To zadziwiające, jak wiele dorośli dziś słuchacze pamiętają z „Przygód Piotrusia Pana”.

Do realizacji słuchowiska zaproszono wspaniałych twórców – Krystynę Wodnicką, która napisała scenariusz tej historii na podstawie znanej i lubianej książki, Mieczysława Janicza, który skomponował skoczną muzykę ilustrującą treść oraz grono aktorów: Mieczysława Hryniewicza, Janusza Zakrzeńskiego, Elżbietę Kmiecińską.

Przeżyjmy jeszcze raz wspaniałe przygody w Nibylandii z sympatycznymi bohaterami, którzy postanowili nigdy nie dorastać. Z tym nagraniem ponownie można stać się dzieckiem.


Obsada:

Mieczysław Hryniewicz (Piotruś Pan)

Hanna Balińska (Matka)

Elżbieta Kmiecińska (Wanda)

Alicja Rojek (Janek)

Jadwiga Lubicz (Michał)

Jolanta Russek (Wróżka)

Andrzej Stockinger (Kapitan Hak)

Czesław Mroczek (Pirat I)

Janusz Zakrzeński (Pirat II)

Józef Nalberczak (Pirat III)

Tadeusz Bartosik (Krokodyl)

Ilona Kuśmierska (Tygrysia Lilia)

Witold Kałuski (Wódz)

Muzyka - Mieczysław Janicz

Dyrygent - Mieczysław Janicz

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Przygody Piotrusia Pana" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.