Przygody Hucka (MP3)

Przygody Hucka
Przygodowa powieść dla dzieci i młodzieży. Niekwestionowana klasyka teraz także jako audiobook. Historia autorstwa Marka Twaina od lat bawi i wzrusza, a Huckleberry Finn, zwany Huckiem, obok Tomka Sawyera to jedna z najsympatyczniejszych postaci w dorobku autora.

Jeśli chcielibyście posłuchać o niezwykłych przygodach, wyprawie wzdłuż rzeki Missouri, ucieczce z tonącego parowca lub bandzie rozbójników, to nagranie dla Was.

„Przygody Hucka” to niezwykła opowieść, która przez lata była inspiracja do znakomitej zabawy dla kolejnych pokoleń chłopców i dziewcząt. Wielu spośród dorosłych słuchaczy z pewnością wzruszy się, przypominając sobie tę pogodną, nieco zwariowaną serię pomysłów Hucka i jego przyjaciół. Młodsi dopiero poznają dużego Jima, fałszywego księcia i wędrownego oszusta, ale już teraz możemy zapewnić, że będzie to wyjątkowa znajomość, która na lata zapadnie w pamięć.

Audiobook „Przygody Hucka” to adaptacja jednej z najwspanialszych przygodowych opowieści w dziejach literatury dla młodzieży. Prezentujemy ją w wykonaniu Leszka Filipowicza.

A miłośnikom twórczości Twaina polecamy także inne jego utwory w wersji audio: „Przygody Tomka Sawyera”, „Yankes na dworze króla Artura” oraz „Królewicz i żebrak”.

Mark Twain, właściwie Samuel Langhorne Clemens (ur. 1835, zm. 1910) - amerykański pisarz, dziennikarz i wykładowca. Ukończył zaledwie pięć klas szkoły podstawowej, gdy po śmierci ojca musiał rozpocząć pracę, aby pomóc w utrzymaniu licznej rodziny. Przez całe życie podejmował się rozmaitych zajęć, był miedzy innymi roznosicielem gazet, rzemieślnikiem w drukarni, pilotem statku na rzece Missisipi i poszukiwaczem złota. Przeprowadzając się niezliczoną liczbę razy zwiedził niemal całe Stany Zjednoczone. Do jego najbardziej znanych powieści należą Przygody Tomka Sawyera, oraz Przygody Hucka. Nazywany jest „ojcem amerykańskiej literatury".

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Przygody Hucka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.