Przygody Herkulesa (MP3)

Przygody Herkulesa
Bajka dla dzieci

O mitycznym bohaterze opowiada Ryszard Sadaj. Teraz „Przygody Herkulesa” również w wersji audio. W serii wydawnictwa Gamma poznamy kolejną opowieść należącą do klasyki, w skróconej, przystosowanej do możliwości odbioru przez dzieci i młodzież.

Przystępny, współczesny język, odpowiednie tempo nagrania i interpretacja Łukasza Żurka sprawiają, że „Przygody Herkulesa” to nagranie , które zainteresuje dzieci lubiące przygody, superbohaterów i pasjonujące, pełne wyzwań historie.

To ponad 40 minut fascynujących opowieści o Herkulesie – rzymskim herosie utożsamianym z bóstwem zwycięstwa, które zainteresują z pewnością nie tylko miłośników historii i mitologii, ale również tych, którzy po prostu lubią ciekawe opowiadania z nierzeczywistymi elementami.

Posłuchajmy „Przygód Herkulesa” wspólnie: dorośli, aby przypomnieć sobie tego fantastycznego bohatera, młodzież i dzieci, aby uzupełnić wiedzę szkolną i poznać losy silnego, dzielnego bohatera rzymskiej mitologii.

W ofercie wydawnictwa Gamma słuchacze lubiący przygodowe opowieści odnajdą także inne audiobooki należące do klasyki, między innymi „Trzech muszkieterów”, „Przygody Janosika” czy „Serce. Od Apeninów do Andów”.

Przygody Herkulesa opisane przez Ryszarda Sadaja w wykonaniu Łukasza Żurka

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Przygody Herkulesa" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.