Przygody gąski Balbinki (MP3)

Przygody gąski Balbinki
Audiobook, po który wiele osób sięgnie z sentymentu. To przecież jedna z ulubionych bajek wszech czasów. Przygody sympatycznej gąski Balbinki, jej rezolutnego przyjaciela Ptysia i jeszcze kilku postaci, które niegdyś udzielały dzieciom wielu dobrych rad, ale nade wszystko umilały czas przeznaczony na bajki i opowiadania.

Jeśli chcecie przypomnieć sobie gąskę Balbinkę lub przedstawić tę uroczą bohaterkę własnym dzieciom, wiedzcie, że audiobook to znakomita okazja, aby to zrobić.

Opowieść Marii Terlikowskiej ukazuje się we wznowieniu znakomitej interpretacji Danuty Mancewicz, która doskonale poradziła sobie z wcieleniem się w różnych bohaterów.

Słuchowisko zostało uzupełnione o skromne, ale pomysłowe dźwiękowe efekty. To klasyka gatunku, która zachwyci także współczesne dzieci, bo skrzy się humorem i sprawia słuchaczy w dobry nastrój.

Nagranie jest niedługie, ale zawarta w nim porcja zabawy sprawi, że nawet kilkakrotne odsłuchanie będzie wciąż tak samo nas śmieszyć i wzruszać. Spotkajmy się zatem z Balbinką i Ptysiem, który ma charakterystyczną wadę wymowy – dzięki audiobookowi tylko chwilę zajmie nam przeniesienie się do ich bajkowego świata.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Przygody gąski Balbinki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.