Przygody Alicji w Krainie Czarów (MP3)

Przygody Alicji w Krainie Czarów
Adaptacja audio jednej z najwspanialszych książek w dziejach literatury.

Alicję, która znajduje się we wspaniałej Krainie Czarów znają i kochają słuchacze na całym świecie. Teraz możemy posłuchać jej historii jeszcze raz we wspaniałym tłumaczeniu Macieja Słomczyńskiego i interpretacji Jacka Kissa.

Wstąpmy z małą Alicją do świat wyobraźni, gdzie wszystko jest możliwe i gdzie czekają na nas niezwykłe postaci i wspaniałe przygody.

„Przygody Alicji w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla to opowieść, po która chętnie sięgają dzieci i dorośli. Niejednoznaczna, barwna i pełna niesamowitych spotkań historia dziewczynki, która ruszyła w pościg za Białym Królikiem mówiącym ludzkim głosem. Co wydarzyło się dalej? Jak skończył się pobyt w Krainie Czarów? I czy jest stamtąd jakieś wyjście?

Audiobook, choć uważany za opowiadanie stworzone z myślą o dzieciach, zachwyci bez wyjątku młodszych i starszych słuchaczy. To jedna z tych powieści, których warto wysłuchać ponownie, nawet po latach, bo w zależności od wieku i osobistych doświadczeń, możemy wciąż odczytywać nowe znaczenia tej pięknej historii.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Przygody Alicji w Krainie Czarów" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.