Przy stolikach na Francuskiej (MP3)

Przy stolikach na Francuskiej
Osobistości polskiej kultury i sztuki, klimatyczne miejsca w Warszawie, Olsztynie, Berlinie i Wiedniu oraz mnóstwo anegdot, zabawnych wydarzeń i opowieści o czasach, na które przypadły „ostatnie lata warszawskiej cyganerii”. Warszawska Saska Kępa w anegdocie.

Audiobook „Przy stolikach na Francuskiej” z tekstem Marka Samselskiego to historie, w których pojawią się Stanisław Soyka, Jerzy Gruza i Agnieszka Osiecka. Autor przywołuje zabawne zdarzenia, malując niezwykły obraz polskiej kultury tamtego okresu.

Nagranie, podobnie jak bohaterowie tych opowieści emanują humorem i „dobrą energią”. Ludzie, których dotyczą te historie to znajomi i przyjaciele Samselskiego, który opowiada o nich z sympatią, ale nie wybiela ich, nie koloryzuje. Ot, przywołuje kawiarniane spotkania, w trakcie których powstały najbardziej znane teksty i pomysły wykorzystane w twórczości wspomnianych osób.

Warto posłuchać, jeśli chcemy przenieść się w czasie do lat 70., poznać kulisy życia towarzyskiego znanych postaci lub po prostu miło spędzić czas przy kawiarnianym stoliku na Saskiej Kępie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Przy stolikach na Francuskiej" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.