Przemiana (Okładka twarda)

Przemiana

Przemiana (Okładka twarda)

Oferta specjalna -22%

Perspektywa zmian jest z jednej strony ekscytująca, z drugiej strony budzi pewne obawy. Ale to właśnie one stanowią klucz do sukcesu, bogactwa i prawdziwej satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym.

W Przemianie Brian Tracy pokazuje, jak dosłownie stworzyć siebie na nowo – odkreślić przeszłość grubą kreską i zacząć od nowa budować karierę i życie, o którym zawsze marzyłeś.

Ta książka podpowie ci, jak:
  • zrozumieć, co jest dla ciebie naprawdę ważne
  • przejąć kontrolę nad swoją karierą – raz na zawsze!
  • znaleźć wymarzoną pracę
  • zmienić nieoczekiwane, pozornie negatywne zdarzenia w możliwości rozwoju
  • podnieść swoje zdolności zarobkowe
  • nabrać pewności siebie i podejmować ryzyko oraz stanowcze kroki, które mogą przynieść prawdziwe korzyści
Cieszący się międzynarodowym uznaniem ekspert psychologii sukcesu, Brian Tracy, pomógł tysiącom ludzi w stworzeniu nowego ja – tak jak sam ciągle tworzył siebie na nowo, dzięki czemu doszedł do olśniewających rezultatów w swoim życiu i karierze.

Przedstawiona w książce siedmiostopniowa metoda Tracy’ego da ci przede wszystkim pewność siebie, potrzebną, by tak jak on spojrzeć śmiało w przyszłość, podejmować ryzyko i stworzyć dla siebie inspirujące nowe życie.

W naszym stale zmieniającym się świecie sukces i prawdziwe szczęście znajdą tylko ci, którzy nie tylko potrafią się zmienić, ale opanują tę umiejętność do perfekcji i staną się mistrzami zmian.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Przemiana" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.