Przeklęty zamek (MP3)

Przeklęty zamek
Bajka dla dzieci

Królowie, zamki, rycerze i poddani. Mała i wielka historia – obie wszechobecne w opowieściach, które przed laty pisała Antonina Domańska.

Należała do ulubionych autorów dzieci i młodzieży, które pasjonowały się dawnymi dziejami i lubili poznawać ojczystą historię w formie powieści. Teraz dla wszystkich, którzy chcieliby sobie przypomnieć opowiadania autorstwa Antoniny Domańskiej lub przedstawić te nastrojowe, mądre historie najmłodszemu pokoleniu, mają niezwykłą okazję zrobić to przy pomocy audiobooków.

Wersję audio kilku utworów autorki opracowało i przygotowało Polskie Radio Rzeszów. Wśród nich znalazł się również „Przeklęty zamek”, czyli jedną z publikacji, w której znajdziemy wszystko to, co dla twórczości Domańskiej charakterystyczne.

A tym, którzy chcieliby sięgnąć po inne nagrania i adaptacje, polecamy również „Dziwnych przyjaciół”, „Porządne rzemiosło” i „W zaczarowanym młynie”. To historia Polski przedstawiona z pomocą losów barwnych bohaterów w formie, która zainteresuje dzieci i młodzież i pozwoli przeżywać im przygody, które kilkadziesiąt lat wcześniej emocjonowały ich rodziców lub dziadków.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Przeklęty zamek" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.