Przegląd Końca Świata. Tom 1 - Feed (ebook) (do pobrania)

Przegląd Końca Świata. Tom 1 - Feed (ebook)

Przegląd Końca Świata. Tom 1 - Feed (ebook) (do pobrania)

5.00 / 1 głosów

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • jesteś fanem Świtu Żywych Trupów
 • lubisz fantastykę naukową
 • chcesz poznać Mirę Grant - pisarskie objawienie 2011 roku

Świt żywych trupów Romero, Martwe zło Raimiego czy 28 dni później Boyle’a – to co było fikcją, stało się rzeczywistością. Czy wiedza wyniesiona z klasycznych horrorów pomoże ludzkości przetrwać apokalipsę?

Rok 2014. Wynaleźliśmy lek na raka. Pokonaliśmy grypę i przeziębienie. Niestety stworzyliśmy też coś nowego, strasznego, coś, czego nikt nie mógł zatrzymać. Infekcja rozprzestrzeniła się szybko, wirus przejmował kontrolę nad ciałami i umysłami, wydając jedno tylko polecenie: jedz!

Upłynęło ponad 20 lat. Georgia i Shaun Masonowie stają przed życiową szansą — są na tropie mrocznej konspiracji stojącej za wybuchem infekcji. Prawda musi wyjść na jaw, nawet jeśli jest śmiertelna.

Mira Grant, pisarskie objawienie roku 2011, fantastycznie kreuje świat, w którym media tradycyjne niemal zupełnie tracą na znaczeniu, a zastępuje je… Najlepiej przekonajcie się sami!

Feed jest thrillerem politycznym z horrorem w tle, okraszonym śmiertelną dawką humoru. Ale przede wszystkim jest to historia dwójki rodzeństwa, profesjonalnych reporterów, podążających za prawdą tropem usłanym trupami… niekoniecznie martwymi.

Feed to czysta przyjemność.
Strange Horizons

Największa niespodzianka, jaka trafiła się podczas wieloletniego czytania prac największych umysłów świata.
Geek Speak Magazine

Ten pełny zaskakujących ale racjonalnych zwrotów akcji polityczny thriller sci-fi, którego fabuła posuwa się w szybkim tempie, nawet na moment nie traci nic ze swojej istoty – opowieści o ludziach robiących wszystko, co w ich mocy, żeby prawda dotarła do wiadomości publicznej.
Shroud Maga

Prawdziwie szokujące zaskoczenie.
The Daily Telegraph

Opowieść z zombie w tle, którą mógłby napisać Robert A. Heinlein.
Sci-Fi Magazine

Feed to powieść, która zadowoli każdego, nawet tego, kto nie jest fanem horroru.
Bookmarks Magazine

Feed zaczyna się dość niewinnie, ale szybko zmienia się w kompleksową, zachwycająco inteligentną i ujmującą opowieść, która nie pozwala się od niej oderwać do późnych godzin nocnych.
Seattle Pi

Nominowana do nagrody im. Shirley Jackson za rok 2011.
Nominowana do nagrody Hugo za najlepszą powieść w 2011 roku.Mira Grant od dziecka fascynowała się horrorami, przerażającymi wirusami i nieuniknionym zagrożeniem ataku żywych trupów. Ma status członka-założyciela obozu przetrwania Horror Movie Sleep-Away, gdzie ustanowiła rekord-nie-do-pobicia w długości przeżycia w jednej z konkurencji. Aktualnie żyje w otoczeniu kotów, horrorów, komiksów i książek o najdziwniejszych chorobach świata. Kiedy nie pisze, dzieli swój czas pomiędzy podróże, uczestnictwo w kursach wirusologicznych i oglądanie kolejnych dawek horrorów – śmiertelnych dla zwykłego człowieka.

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • wersję bez zabezpieczeń DRM

 • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

 • 28 stycznia 2018 SuzzleQuest,

  Warte przeczytania!

  Jeżeli ktoś jest fanem klimatów post apokalipsy zombie to jest to obowiązkowa lektura. Książka w której widać, że autorka odrobiła swoją pracę domową... czytaj >
  Jeżeli ktoś jest fanem klimatów post apokalipsy zombie to jest to obowiązkowa lektura. Książka w której widać, że autorka odrobiła swoją pracę domową w kwestiach wirusologii, ponieważ przedstawienie rozprzestrzeniania i aktywacji wirusa jest napisana bardzo wiarygodnie. Treść jest tak ciekawa, że czytając w komunikacji miejskiej można pominąć swój przystanek.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1