Przeciw wszystkim wrogom (Okładka miękka)

Przeciw wszystkim wrogom

Przeciw wszystkim wrogom (Okładka miękka)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to świetna powieść sensacyjna o bardzo rozbudowanej i wciągającej fabule
  • chcesz dowiedzieć się więcej na temat międzynarodowych karteli narkotykowych
  • książka porusza także temat dzisiejszego świata terroryzmu
Maxwell Moore jest byłym komandosem, legendą Navy SEALs. Przeszedł mordercze szkolenie, brał udział w wojnie w Iraku oraz wielu akcjach na Bliskim Wschodzie. Mówi językiem , posiada ciemną karnację; dzięki temu potrafi z łatwością wtopić się w lokalną społeczność Indii i Pakistanu.

Teraz pracuje dla CIA. Kiedy w wyniku zamachu bombowego w Islamabadzie giną wszyscy pracownicy tajnej placówki CIA oraz bezcenny pakistański informator, Moore - jedyny, który przeżył wybuch - podejrzewa zdradę, także we własnych szeregach. Dochodzenie utyka w martwym punkcie: wszyscy potencjalni świadkowie i ich rodziny są po kolei likwidowani przez afgańskich terrorystów.

By wytropić zdrajcę i powstrzymać największe zagrożenie dla bezpieczeństwa Ameryki od czasu zamachów na WTC, Moore musi powrócić do kraju. I podjąć się kolejnej misji: zinfiltrowania potężnego kartelu narkotykowego, na którego czele stoi Jorge Rojas, najbogatszy Meksykanin, trzymający w garści policję właściciel imperium przemysłowego. W głęboko skorumpowanym Meksyku to on rozdaje wszystkie karty. Tymczasem na terytorium USA przenikają talibskie bojówki uzbrojone w ręczne wyrzutnie rakiet. Terroryzm zyskał właśnie nowe, jeszcze bardziej przerażające oblicze

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Przeciw wszystkim wrogom" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.