Przeciw Bogom (MP3)

Przeciw Bogom
Jedna z najważniejszych biznesowych publikacji ostatnich lat nareszcie w wydaniu audio.

“Przeciw Bogom”, to jedna z najsłynniejszych pozycji literatury biznesowej z listy bestsellerów Business Week i New York Times Business.

W audiobooku usłyszymy historie z różnych dziedzin życia: od codziennych zakupów, przez giełdę, aż po skomplikowane operacje chirurgiczne. Wszystkie je łączy przynajmniej jeden czynnik: ryzyko. Ono bowiem towarzyszy nam na co dzień, w każdym elemencie działalności, jakie podejmujemy od rana do wieczora.

Peter L. Bernstein udowadnia, że o wszystkim, co dotyczy ryzyka da się opwiedzieć w naukowym ujęciu, ale w bardzo przystępny sposób.

Audiobook „Przeciw Bogom” to znakomita pozycja dla biznesmanów, ludzi na odpowiedzialnych stanowiskach, ale również wszystkich tych, których interesuje, jak usprawnić podejmowanie decyzji, wyciągać wnioski z porażek i sprawić, że staniemy się efektywniejsi w pracy i w życiu osobistym. Esej Bernsteina doskonale ukazuję rolę ryzyka w rozwoju ludzkości.

Peter L. Bernstein (1919-2009), amerykański konsultant ekonomiczny i niezależny doradca, analityk rynków kapitałowych, historyk finansów, autor licznych książek na temat gospodarki i rynku, był jednym z największych autorytetów w dziedzinie popularyzacji zagadnień związanych z inwestowaniem.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Przeciw Bogom" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.